Oszczędności dzięki korzystaniu z Self Storage

Właśnie myślisz o zrobieniu małego remontu lub przeprowadzki, ale wizja tysiąca szpargałów, które będziesz musiał spakować i gdzieś ulokować Cię przeraża? A może jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz po prostu więcej wolnej przestrzeni na dokumenty? W każdym z tych przypadków jest jedno rozwiązanie! Skorzystanie z self storage. Jak wygląda wynajęcie schowka w tej nowoczesnej hali magazynowej? Czy Twoje rzeczy będą tam bezpieczne? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w dzisiejszym artykule.

Przechowywanie w self storage – dlaczego naprawdę się opłaca?

Self storage to po prostu samoobsługowy magazyn, w którym każda osoba może wynająć swój własny schowek. Pomieszczenie to będzie dostosowane do jej potrzeb, ponieważ przed podpisaniem umowy samodzielnie wybiera sobie ona wielkość swojej skrytki. Następnie otrzymuje indywidualny kod, za pomocą którego o każdej porze dnia i nocy może dostać się do swoich rzeczy.

Dlaczego moda na self storage z każdym dniem rośnie? To oczywiste, że ludzie pragną posiadać i gromadzić ulubione przedmioty, jednak równie nie cierpią ich później przechowywać, gdy trzeba wykonać remont lub pilnie zmienić miejsce zamieszkania. Z kolei przedsiębiorcy nie mają wystarczającej ilości przestrzeni w swoich firmach, by mieć gdzie kumulować wszystkie potrzebne dokumenty, faktury, umowy lub sprzęty biurowe.

Czy moje rzeczy będą bezpieczne?

Jedyną rzeczą, która najczęściej powstrzymuje ludzi przed wynajęciem magazynu w self storage, jest obawa przed niebezpieczeństwem. Na samym początku rozwiejemy te wątpliwości.

  • Po pierwsze, wszystkie magazyny samoobsługowe są monitorowane przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
  • Po drugie, najnowocześniejsza kontrola dostępu i alarmy uniemożliwiają osobom trzecim przekroczenie ich progu.
  • Po trzecie, budynki są objęte dozorem zewnętrznej firmy ochroniarskiej.

Jeśli zaś chodzi o warunki panujące w magazynach, uznawane są one za wzorowe, nawet przez kontrolę sanepidu. Poziom wilgotności i temperatury jest utrzymywany na halach self storage na idealnym, optymalnym poziomie. Nie ma więc mowy o zawilgoceniu Twoich przedmiotów lub o przesiąknięciu do schowków niemiłych zapachów.

Kto może wynająć schowek w self storage? Czy muszę mieć firmę?

Nie musisz prowadzić firmy, by wynająć swoją skrytkę w self storage. Jeżeli więc potrzebujesz miejsca do przechowywania na przykład swoich ulubionych przedmiotów, które nie mieszczą się w domu lub masz w planach przeprowadzkę i nie wiesz, co na jej czas zrobić z dobytkiem, to magazyny samoobsługowe są właśnie dla Ciebie.

Również i przedsiębiorstwa mogą wynająć schowek w magazynie. Twoje miejsce w self storage będzie idealne do archiwizowania dokumentacji lub przechowywania materiałów reklamowych, próbek towarów, mebli, wyposażenia biura oraz przedmiotów używanych w firmie tylko kilka razy w roku.

Poza tym self storage to także powierzchnia, w której możesz wykonać zdjęcia produktowe potrzebne do prezentacji lub katalogu. Nie ma więc lepszego miejsca, w którym możesz zaoszczędzić przestrzeń oraz pieniądze niż samoobsługowe magazyny self storage.

Więcej na ten temat na stronie firmy Less Mess Storage – https://www.lessmess.storage/pl/

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *